Stas-Pol Partners Group Sp. z o.o. wraz z prowadzoną działalnością usług taksówkowych, z dniem 01.08.2014 roku uruchomiła usługę na przewóz osób VIP. Skierowana jest do klientów o wysokich wymaganiach standardu jakości.

Charakteryzuje ją:

  • wysokiej klasy samochód, wykończony skórą i drewnem (Mercedes-Benz S 320 Long), kolor czarny,
  • sprawdzony i zaufany kierowca z uprawnieniami pracownika ochrony osób i mienia.

Oferowany samochód i właściwie dobrany kierowca gwarantują, że VIP transport zostanie zrealizowany na wysokim poziomie, a sama usługa jest w sposób szczególny nadzorowana przez Zarząd Stas-Pol Partners Group Sp. z o.o.

Przewozy VIP realizowane są na podstawie indywidualnych ustaleń z Klientem. Koszt wykonania takiej usługi jest ustalany każdorazowo w oparciu o informacje o planie przejazdowym uzyskane od zamawiającego, w szczególności przewidywany dystans przejazdu i czas wynajęcia auta z kierowcą. Wyprzedzenie w dacie zamówienia przewozu osób zwiększa prawdopodobieństwo dostępności tej usługi.

Na pytania dotyczące tych ekskluzywnych świadczeń odpowie oraz dodatkowych wyjaśnień udzieli Pan Arkadiusz Muszyński. Kontakt kom.: 508 194 155 lub e-mail: arkadiusz.muszynski@stas-pol.pl.