Startujemy z nową usługą TAXI na lotnisko we Wrocławiu!

Jako jedna z trzech korporacji obsługujemy lotnisko Strachowice, podstawiając nasze taxi pod halę przylotów i dowożąc bezpiecznie pasażerów do hali odlotów o każdej porze dnia i nocy.

Przyloty

Nasze samochody czekają na pasażerów podróżujących do Wrocławia tuż pod drzwiami lotniska. Wiemy, że przeloty potrafią być niezwykle męczące, dlatego nasi kierowcy wybiorą najkrótszą trasę, aby jak najszybciej dotrzeć do miejsca docelowego. Przy dużym natężeniu ruchu, czasem konieczna będzie chwila oczekiwania na kolejne wolne auto. Aby jednak mieć pewność, że taxi jest na miejscu w Strachowicach istnieje możliwość zarezerwowania transportu na dany dzień i godzinę z wyprzedzeniem, kontaktując się wcześniej bezpośrednio z naszym biurem.

Odloty

Taxi z Wrocławia na lotnisko w Strachowicach można zamówić o dowolnej porze na wskazany adres. Trzeba mieć na uwadze, że czas oczekiwania na samochód jest zależny od ruchu ulicznego, dlatego sugerujemy rezerwowanie przejazdu z odpowiednim wyprzedzeniem, aby oszczędzić sobie niepotrzebnego stresu. Jednocześnie zapewniamy, że nasi pracownicy to doświadczeni i profesjonalni kierowcy, którzy zrobią wszystko, aby nasi Klienci „złapali” swój samolot ze Strachowic.

Bagaż i pasażerowie

Zamawiając usługę taxi lotnisko-Wrocław, Wrocław-lotnisko warto także podać gabaryty bagażu oraz liczbę podróżujących osób, abyśmy mogli przygotować samochód z odpowiednią liczbą miejsc pasażerskich, jak i wielkością bagażnika, który pomieści wszystkie torby. Proszę pamiętać, że zawsze mamy na uwadze jedynie komfort i bezpieczeństwo naszych Klientów. My nie pobieramy opłat za nadprogramowe kilogramy w walizce czy dodatkowych towarzyszy podróży. Istnieje również możliwość zamówienia taxi z wyposażeniem do przewozu maluchów – dysponujemy fotelikami samochodowymi dla dzieci w różnym wieku i o różnej wadze.

Samochody

Tak jak już wspomnieliśmy, dysponujemy flotą wygodnych, nowych pojazdów, które różnią się pojemnością bagażnika i liczbą miejsc dla pasażerów. Staramy się sprostać oczekiwaniom naszych Klientów, zawsze dbając o to, aby nasze taksówki były czyste na zewnątrz i w środku. Wszystkie auta wyposażone są w czytnik kart kredytowych i płatniczych oraz klimatyzację.

Wygoda

Podróżowanie może być stresujące – sama organizacja i planowanie logistyki całej wyprawy może niepotrzebnie zakłócić spokój wczasowiczów. Zamiast martwić się o swój prywatny samochód i warunki atmosferyczne tworzące zagrożenie, horrendalne kwoty pobierane za długoterminowe postoje na parkingach przy Strachowicach, warto pomyśleć o bardziej ekonomiczniej i zdecydowanie wygodniejszej formie transportu na lotnisko. Naszą przewagą jest również to, że dowozimy pasażerów pod samo wejście do budynku, pomagamy przy załadunku i rozładunku bagażu, tak, aby Klient mógł zacząć wypoczywać od momentu zamknięcia za sobą drzwi naszej taxi. Po długiej podróży powrotnej, również przyda się ktoś, kto wyręczy w prowadzeniu samochodu i pomoże dostać się do domu szybko i bezpiecznie.

W razie pytań dotyczących naszej obsługi Strachowic, zapraszamy do kontaktu telefonicznego bądź przez formularz online!