Dysponujemy odpowiednim zapleczem, współpracujemy z wykwalifikowanymi kierowcami oraz posiadamy duże doświadczenie w organizacji przejazdów związanych z ważnymi wydarzeniami. W ramach naszych kompetencji znajduje się m.in.:

  • obsługa imprez okolicznościowych (dużych i małych) – Jesteśmy odpowiednią firmą przewozową, która zawiezie i odwiedzie gości podczas kameralnych imprez rodzinnych (jak komunia czy chrzciny), jak też przy okazji organizowania dużych eventów (jak wesela, bankiety, gale). Możemy zaproponować przewóz luksusowymi pojazdami po zamówieniu usługi VIP,
  • odprowadzenie samochodu – pragnąc zapewnić kompleksową obsługę imprez okolicznościowych możemy zapewnić odprowadzenie samochodów pod wskazany adres, jeśli kierowca nie może prowadzić auta,
  • odprowadzenie pod drzwi w nocnych godzinach na prośbę Klienta – zapewniamy pomoc naszym Klientom w odprowadzeniu pojazdu i doprowadzeniu pasażerów do drzwi pod wskazanym adresem.

 

W celu zamówienia powyższej usługi prosimy o jej rezerwację z możliwie dużym wyprzedzeniem, co pozwoli nam zarezerwować odpowiedni pojazd oraz kierowców z odpowiednim doświadczeniem. Dla naszych stałych Klientów mamy przygotowaną usługę zakupów na telefon z dostarczeniem na terenie Wrocławia i okolic.