Wilczynsky Studio – pielęgnacja aut Wrocław

Jeśli szukasz przedsiębiorstwa, które w sposób profesjonalny zadba o Twój samochód lub motocykl to powierz go w ręce doskonałych fachowców z firmy Wilczynsky Auto Detailing Studio z Wrocławia. Zakład ten prowadzi swoją działalność z dużym powodzeniem już od prawie 10-ciu lat, a celem jest zaawansowana i wysoce profesjonalna pielęgnacja pojazdów mechanicznych.

Pielęgnacja aut Wrocław fot.1

Znajdziesz tutaj kompleksową obsługę począwszy od ręcznego mycia, poprzez odnowienie lakieru, pranie tapicerki a kończąc na zabezpieczeniu Twojego wozu ceramiczną powłoką ochronną Ceramic Pro.

Pielęgnacja aut Wrocław fot.2

W propozycji przedsiębiorstwa znajdziesz również przyciemnianie szyb folią ochroną, które ma na celu zwiększenie Twojego bezpieczeństwa. Folia przyciemniająca pełni funkcję asekuracyjną w przypadku zbicia szyby, utrzymuje ją zapobiegając poranieniu osób znajdujących się w środku pojazdu.

Pielęgnacja aut Wrocław fot.3

Oferta obejmuje również właścicieli jednośladów, a więc możesz swój motocykl na przykład zabezpieczyć bezbarwną folią ochronną. Chronione elementy to między innymi bak, błotnik czy reflektor. Więcej szczegółów dotyczących usług świadczonych przez Wilczynsky Auto Detailing znajdziesz odwiedzając stronę internetową salonu.

Wilczynsky Studio

Kategoria
WWW
Telefon
NIP
8952095058
REGON
365477452
Siedziba
ul. Rakowa 48-50 51-421 Wrocław