Tespol Sp. z o.o. – cyfrowa aparatura pomiarowa do warsztatów samochodowych

Firma Tespol to polski, autoryzowany przedstawiciel producentów aparatury kontrolno-pomiarowej oraz systemów radiokomunikacyjnych. Przedsiębiorstwo spełnia wysokie standardy konsumenckie, co zapewniają wdrożone systemy ochrony jakości oraz koncesja MSWiA na obrót towarami o zastosowaniu militarnym. Tespol oferuje pełne wsparcie techniczne dla dostarczonych rozwiązań, a także możliwość kalibracji aparatury, serwisu oraz przeprowadzenia szkoleń.

Cyfrowa aparatura pomiarowa z oferty spółki Tespol fot.1

W asortymencie firmy Tespol znajdują się sprzęty i rozwiązania od ponad 20 producentów, co sprawia, że wybór jest naprawdę szeroki. Na stronie internetowej dostępne jest pełne spektrum aparatury oraz systemów. Poczynając od mierników jakości energii, poprzez stacje pomiarowe, a kończąc na oprogramowaniu.

Cyfrowa aparatura pomiarowa z oferty spółki Tespol fot.2

Oczywiście można znaleźć tam o wiele więcej m.in. oscyloskopy, multimetry, analizatory, czy chociażby kamery termowizyjne. Wymienione wcześniej produkty to już spora lista, a dotyczy tak naprawdę tylko niewielkiej części asortymentu. Osoba lub podmiot poszukujący aparatury kontrolno-pomiarowej oraz systemów radiokomunikacyjnych z dużą dozą prawdopodobieństwa znajdzie u firmy Tespol to, czego szuka.

Cyfrowa aparatura pomiarowa z oferty spółki Tespol fot.3

Tespol engineering posiada swoją główną siedzibę i serwis na terenie Wrocławia oraz biuro handlowe w Gdyni. Firma oferuje także naprawę oraz kalibrację przyrządów na miejscu u klienta.

Tespol Sp. z o.o.

Kategoria
WWW
Telefon
NIP
8992410135
REGON
930513685
Siedziba
ul. Klecińska 125 54-413 Wrocław