Skup samochodów Wrocław firma AutoGTA

Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z pełną ofertą naszej firmy Auto GTA zajmującej się skupem pojazdów różnego rodzaju. Nasza oferta adresowana jest do osób mieszkających we Wrocławiu oraz w niedalekiej odległości od tego miasta. Jeśli chodzi o samochody nowsze, to jesteśmy w stanie dotrzeć na miejsce nawet na obszarze całego województwa dolnośląskiego.

Nasza oferta obejmuje skup samochodów sprawnych, po wypadkach, uszkodzonych czy też poleasingowych. Staramy się zapewniać możliwie najmniej formalności, darmową wycenę oraz ekspresową płatność za skupowane przez nas pojazdy. Dbamy, aby każdy z klientów, który będzie chciał skorzystać z naszych usług, był w pełni zadowolony, ponieważ pozbył się pojazdu oraz uzyskał możliwie najbardziej atrakcyjną cenę.

Dodatkowo w naszej ofercie znajduje się także złomowanie pojazdów. Oferta naszych usług obejmuje nie tylko pojazdy osobowe, ale także dostawcze, ciężarowe i wiele innych. Bardzo serdecznie zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą naszych usług.

Skup Samochodów AutoGTA

Kategoria
WWW
Telefon
NIP
8951876724
REGON
020742967
Siedziba
ul. Piotra Czajkowskiego 11-13 51-171 Wrocław