Profesjonalne multimetry cyfrowe – propozycja spółki Tespol

Jeśli jesteście Państwo zainteresowani skorzystaniem z najwyższej jakości aparatury pomiarowo-kontrolnej oraz systemów radiokomunikacyjnych to zapraszamy do kontaktu z naszą firmą. Nazywamy się Tespol Sp. z o. o. a nasza lokalizacja to Wrocław ulica Klecińska125.

Multimetr cyfrowy z oferty firmy Tespol fot.1

Co mamy Państwu co zaoferowania? Otóż jako, że jesteśmy autoryzowanym przedstawicielem czołowych producentów wymienionej powyżej aparatury mamy przyjemność zaproponować Państwu nabycie wysokiej jakości produktów takich jak między innymi oscyloskopy i multimetry.

Multimetr cyfrowy z oferty firmy Tespol fot.2

Świadczymy również usługi w zakresie serwisu oraz kalibracji przyrządów pomiarowych. Nasza propozycja obejmuje też wykonanie systemów radiokomunikacyjnych i radiodyfuzyjnych. W tym temacie zajmujemy się oczywiście ich uruchomieniem oraz naprawami gwarancyjnymi i pogwarancyjnymi.

Multimetr cyfrowy z oferty firmy Tespol fot.3

Na rynku istniejemy już od 25 lat, a w naszej działalności kierujemy się zawsze zasadą że klient jest najważniejszy i dlatego czynimy wszelkie starania, aby nasze produkty i usługi były najwyższej jakości. Jeśli chcecie poznać Państwo więcej szczegółów zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej.

Tespol Sp. z o.o.

Kategoria
WWW
Telefon
NIP
8992410135
REGON
930513685
Siedziba
ul. Klecińska 125 54-413 Wrocław