Poradnia Psychologiczna Proterapeutica – psycholog rodzinny

Nasza poradnia została założona przez specjalistów posiadających olbrzymie doświadczenie i pragnących pomagać innym w zakresie psychologi czy też psychoterapii. Zakres udzielanej przez nas pomocy jest naprawdę bardzo szeroki i obejmuje między innymi rozwiązywanie problemów z zaburzeniami snu, lęków, odżywiania, bezpłodnością, awersją seksualną oraz wieloma innymi kwestiami.

Psycholog rodzinny Marta Lang

Psycholog rodzinny Marta Lang - poradnia Proterapeutica Wrocław

Nasi specjaliści posiadają bardzo duże doświadczenie i dlatego też bez problemów możemy pomóc nawet w bardzo trudnych przypadkach. Zaletą naszej poradni jest to, że oferujemy nasze wsparcie nie tylko na terenie naszej placówki we Wrocławiu, ale także online.

Psycholog rodzinny Agata Pacia

Psycholog rodzinny Agata Pacia - poradnia Proterapeutica Wrocław

Dzięki temu nasze usługi są dostępne dla każdego i jesteśmy w stanie pomóc także osobom, które nie znajdują się we Wrocławiu oraz jego okolicy. Przez wszystkie lata naszej działalności mieliśmy okazję pomagać bardzo wielu osobom w trudnych chwilach i w związku z tym bardzo serdecznie zapraszamy do zapoznania się z możliwościami świadczonymi przez nas, każdy rozwiąże swoje problemy.

Poradnia Psychologiczna Proterapeutica

Kategoria
WWW
Telefon
NIP
8961399071
REGON
362700702
Siedziba
ul. Pochyła 21/1a 53-512 Wrocław