Lakiernik samochodowy w warsztacie Auto-Master Wrocław

Auto-Master to polecany blacharz-lakiernik we Wrocławiu. W ofercie firmy znajdują się naprawy takie jak: naprawy blacharskie w zakresie uszkodzeń, w tym korodacji nadwozia, kompleksowe naprawy samochodów powypadkowych, zgodnie z technologią stosowaną przez producentów pojazdów, lakierowanie karoserii lakierami Glasurit, a także wynajem aut zastępczych w czasie trwania naprawy pojazdu.

Lakiernik samochodowy Wrocław fot.1

Części zamienne zawsze pochodzą od autoryzowanych dostawców. Wszystkie oferowane usługi są objęte 3-letnią gwarancją. Poza szerokim wachlarzem oferowanych usług blacharsko-lakierniczych, Auto-Master oferuje oferuje ochronę i renowację lakierku, odnowienie powłoki lakierniczej, a w tym pozbycie się rys i woskowanie karoserii.

Lakiernik samochodowy Wrocław fot.2

Firma działa róqnież w zakresie wyceny szkód, przy użyciu systemu AUDATEX, a także honoruje rozliczanie szkód w formie bezgotówkowej - akceptuje zapłatę za proponowane usługi w formie cesji wierzytelności. Wszystkie usługi są wykonywane rzetelnie i terminowo przez profesjonalny zespół specjalistów.

Auto-Master

Kategoria
WWW
Telefon
NIP
8940026086
REGON
930263923
Siedziba
ul. Niedźwiedzia 11 54-232 Wrocław