Ładowarki do samochodów elektrycznych z oferty sklepu Sarmata

Ładowarki do samochodów elektrycznych

Sklep internetowy Sarmata zajmuje się dystrybucją sprzętu grzewczego. Oferujemy najwyższą, niezawodną jakość w połączeniu z nowoczesnym i atrakcyjnym designem. Zajmujemy się kompleksowym działaniem w zakresie ogrzewania, poczynając od poszczególnych pomieszczeń w gospodarstwie domowym, a kończąc na biurach oraz pomieszczeniach firmowych.

Nasze rozwiązania są niezwykle efektywne oraz energooszczędne. Sklep Sarmata posiada w swoim asortymencie grzejniki na podczerwień oraz promienniki podczerwieni, łączące w sobie praktykę z trwałością i wydajnością, a także grzejniki elektryczne o eleganckim i nowoczesnym wyglądzie.

Oferujemy również ładowarki do samochodów elektrycznych, które z łatwością można zamontować w swoim garażu i nie martwić się o przedwczesne zużycie akumulatora. Zapewniają one codzienny komfort oraz możliwość naładowania swojego samochodu o każdej porze dnia i nocy. Zapewniamy rozwiązania oparte o najnowsze technologie, a przede wszystkim dostosowane do indywidualnych potrzeb każdego klienta.

Sklep Sarmata

Kategoria
WWW
Telefon
NIP
6161473965
REGON
360007888
Siedziba
ul. Ostrowskiego 30 53-238 Wrocław