IT Excellence – wdrożenia Symfonia Środki Trwałe w korporacjach taksówkarskich

Firma IT Excellence specjalizuje się w sprzedaży i wdrażaniu systemów informatycznych przeznaczonych do zarządzania firmą. Oferowane oprogramowania pomagają w zarządzaniu w zakresie finansowym, logistycznym i kadrowym. Oprócz tego spółka zajmuje się świadczeniem usług programistycznych. Do każdego oprogramowanie IT Excellence zapewnia szkolenie użytkowników.

Proponowane rozwiązania są dostosowywane do aktualnych potrzeb klienta. Firma gwarantuje również późniejsze doradztwo i serwisowanie zakupionego systemu. Celem firmy IT Excellence jest osiągnięcie jak najwyższej satysfakcji klienta przy wykorzystaniu optymalnych rozwiązań. Klientami spółki IT Excellence są i jednostki budżetowe, i firmy z sektora prywatnego. IT Excellence obsługuje branże transportową, medyczną, spożywczą i wiele innych.

Firmę tworzą doświadczeni specjaliści z dziedziny informatyki, w pełni oddający się pracy co znacząco wpływa na jakoś obsługi klientów. Każdy kto zdecyduje się na wdrożenie systemu oferowanego przez IT Excellence może liczyć na pomoc na każdym etapie działań a także na możliwość dalszej rozbudowy zakupionego oprogramowania.

IT Excellence Wrocław Sp. z o.o.

Kategoria
WWW
Telefon
NIP
1182126746
REGON
364953672
Siedziba
ul. Poświęcka 17/8 51-128 Wrocław