Aukcje samochodowe – Portal Aukcyjny Poleasingowe.pl

Pojazdy, maszyny i urządzenia są w dzisiejszych czasach niezbędne do celów prywatnych, zawodowych, jak i wykorzystywane są przez wiele firm. Mimo to ich zakup często wiąże się ze znacznym wydatkiem. Z pomocą przychodzi serwis Poleasingowe.pl, którego atrakcyjne oferty i warunki są doskonałą alternatywą dla salonów!

aukcje samochodowe

Auto z aukcji samochodowych na Poleasingowe.pl fot.1

Za wyborem Poleasingowe.pl przemawia wiele zalet. Przede wszystkim bogaty wybór poleasingowych, poflotowych oraz powindykacyjnych pojazdów, maszyn i urządzeń. Serwis oferuje m.in.: samochody, autobusy, motocykle, sprzęt budowlany lub medyczny czy maszyny przemysłowe i rolnicze itd. Do tego dochodzą jeszcze korzystne ceny. Pojazdy i sprzęt posiadają również dokładne opisy sporządzone przez rzeczoznawców. Dlatego zawsze dokładnie wiadomo, co się kupuje.

aukcje samochodowe

Auto z aukcji samochodowych na Poleasingowe.pl fot.2

Na uwagę zasługuje także bardzo łatwy, szybki i efektywny proces samego zakupu. Odbywa się on w systemie aukcyjnym. Jedyne co trzeba zrobić to zarejestrować się na stronie Poleasingowe.pl i wziąć udział w aukcjach. Szukając pojazdu lub urządzenia, klient widzi propozycje cen i według nich ustala maksymalną kwotę, jaką może przeznaczyć na zakup tego, co go interesuje. Podczas aukcji klient może skorzystać z dwóch opcji licytowania.

aukcje samochodowe

Auto z aukcji samochodowych na Poleasingowe.pl fot.3

Pierwszą z nich jest manualna, kwoty podbicia wpisuje się ręcznie. Druga przeprowadzana jest z tzw. agentem – klient podaje maksymalną kwotę, a licytację prowadzi za niego agent. Dzięki tym rozwiązaniom można wybrać dogodny sposób zakupu pojazdu, maszyny czy urządzenia.

Warto sprawdzić atrakcyjne oferty Poleasingowe.pl. Dzięki temu serwisowi można znaleźć to, czego się szuka. Najlepsze jest to, że można to dostać w przystępnych cenach!

Portal Aukcyjny Poleasingowe.pl

Kategoria
WWW
Telefon
NIP
8942976550
REGON
021014968
Siedziba
ul. Lipowa 2 55-300 Środa Śląska