Bezgotówkowa obsługa firm

Na podstawie magnetycznych Kart Partner Taxi oraz jednorazowych e-voucherów przypisanych do naszego systemu udostępnionego Klientowi poprzez stronę www.

 

Odbiór oraz dostawa towarów

W ramach Bussines taxi zapewniamy przewóz dokumentów i przesyłek na terenie Wrocławia i okolic. Są to przewozy indywidualne, a kierowcy osobiście odbierają i zanoszą pod wskazany adres. Mamy stosowne ubezpieczenie. Przygotowaliśmy tę usługę głównie z myślą o rosnących potrzebach kancelarii prawnych.

 

Rezerwacja kursu z dużym wyprzedzeniem

Możemy zaproponować zarezerwowanie usług przewozowych dla firmy z dużym wyprzedzeniem. Prosimy o wskazanie konkretnego terminu, godziny oraz miejsca odbioru pasażera.

 

Auta nieoznakowane na specjalne zamówienia

Oferując usługi transportowe Bussines taxi możemy zaproponować nieoznakowane samochody na wynajem. Jest to opcja, która pozwoli podkreślić rangę przewożonych osób. Rezerwacje aut nieoznakowanych przyjmujemy z kilkudniowym wyprzedzeniem.

 

Zryczałtowane przewozy na uprzednio ustalonych trasach

Realizując przewozy indywidualne dla naszych stałych klientów biznesowych wychodzimy naprzeciw ich oczekiwaniom. Możemy ustalić kwoty stałe na wybrane, często powtarzające się odcinki tras.

 

Oferty rabatowe dla stałych klientów

Nasza oferta Bussines Taxi honoruje w wyjątkowy sposób naszych lojalnych Klientów. Proponujemy stałe, bardzo atrakcyjne rabaty na wszystkie zlecenia.